به آکادمی آموزشی سرفراز خوش آمدید. تیم آکادمی آموزشی سرفراز، همواره در راستای ایجاد محیطی مناسب و عادلانه در جهت استفاده بدون دغدغه کاربران از سایت در تلاش بوده است. هدف ما استفاده راحت کاربران از سایت به منظور رفع کامل نیاز های آموزشی آنهاست. از این رو تیم آکادمی آموزشی سرفراز با تنظیم قوانین و مقررات استفاده از سایت، برآن است که این هدف را محقق سازد. بدیهیست که عضویت کاربران در سایت و شرکت در دوره های آموزشی آن، بمنزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات خواهد بود.

قوانین حساب کاربری

هر کاربر برای داشتن یک حساب کاربری ملزم به رعایت قوانین زیر می باشد:‌

کاربر موظف است به هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات خود از جمله ایمیل را به شکل صحیح و معتبر وارد نماید.

در صورت استفاده شخص دیگری از حساب شما بدون اطلاع شما، در اولین فرصت به پشتیبانی آکادمی آموزشی سرفراز گزارش دهید.

از قراردادن نام کاربری و رمز عبور خود در اختیار دیگران خودداری کنید به این دلیل که شما مسئول پروفایل کاربریتان و اتفاقات آن هستید.

هر حساب کاربری تنها متعلق به یک شخص است. در صورت استفاده اشخاص دیگر از اکانت شما آکادمی آموزشی سرفراز حق دارد آن اکانت را مسدود نماید.

کاربران می بایست از بکار بردن هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سو استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر خودداری کرده و در غیر اینصورت موجب مسدود شدن حساب کاربری می گردد.

از پنهان کردن یا جلوه دادن نادرست هویت و موقعیتِ جغرافیایی خود خودداری نمایید. هیچ کاربری حق معرفی خود به جای دیگری را نخواهد داشت.

حریم شخصی کاربران

آکادمی آموزشی سرفراز با به وجود آوردن حاشیه امن برای حریم شخصی کاربران امنیت آنان را حفظ خواهد کرد. تمامی اطلاعاتی که در روال های مورد نیاز از شما دریافت می شود نزد آکادمی آموزشی سرفراز محفوظ خواهد ماند، به جز مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذی صلاح باشد.

اعلام نظر و نقد یا پیشنهاد

در صورت مشاهده هرگونه از موارد زیر در بخش نظرات و همچنین بخش بحث و گفتگوهای که توسط شما ایجاد شده، حذف خواهد گردید و در صورت تکرار حساب کاربری شما بسته خواهد شد

هر گونه نشر محتوا برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا خلاف قوانین جرایم اینترنتی

نشر محتوای نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه

هر گونه توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آن ها

محتوای حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه

هرگونه محتوا حاوی هرزنامه

اطلاعات شخصی یا حساس افراد ثالث

حقوق مالکیت معنوی

ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هر نوع محتوا از طرف کاربر برای آکادمی آموزشی سرفراز به ما مجوز استفاده از آن جهت نشر و به اشتراک گذاری را خواهد داد.

وب سایت و کلیه مطالب، شامل محتوای متنی و ویدیویی سایت، متعلق به آکادمی آموزشی سرفراز بوده و از قانون کپی رایت تبعیت می کند.

شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای وب سایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارید.

تمام اطلاعاتی که ما در وب سایت جمع آوری می کنیم زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی می باشد.

شما حق استفاده دوره های آموزشی و یا بخشی از آن ها و همچنین تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا بازنشر آن نخواهید داشت.

نظارت بر محتوا

آکادمی آموزشی سرفراز این حق را برای خود محفوظ می دارد که به صلاحدید خود محتوایی که بر روی سایت قرار می‌گیرند و از قوانین سایت تبعیت نمی کنند را ویرایش و حذف نماید و یا کلا از انتشار آن جلوگیری کند. هدف ما در آکادمی آموزشی سرفراز ایجاد محیطی امن برای کاربران و بدون هرگونه توهین است.

عدم رعایت قوانین

در صورت عدم رعایت قوانین مندرج شده در این صفحه، آکادمی آموزشی سرفراز حق ‌دارد که بلافاصله دسترسی شما به وبسایت را معلق کرده و یا اکانت شما را به طور کامل و یا بخشی از آن را مسدود کند. به عنوان مثال محدود کردن دسترسی شما به بخش یا تمام محتوای قابل استفاده در اکانت شما، از جمله دوره های خریداری شده از سایت.

امنیت وبسایت

ایجاد یک فضای امن در هر کسب و کاری باعث به وجود آمدن آرامش و امنیت خاطر کاربران در آن کسب و کار خواد شد. شما با عضویت در آکادمی آموزشی سرفراز تعهد خواهید داد:

پرهیز از هرگونه کاری که باعث از کار افتادن، آسیب و یا حمله به وبسایت شود.

پرهیز از استفاده هر نوع ربات یا نرم افزاری که دسترسی به محتوای محرمانه را باز خواهند نمود و یا برای رسیدن به یک هدف غیر قانونی یا نقض قوانین وبسایت استفاده می شود.

خودداری از استفاده از هر گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه دیگر برای اسیب رساندن به وبسایت.

خودداری از ارسال هرزنامه در بخش مجله وبسایت.

در صورتی که وبسایت حاوی لینک های خارجی باشد، آکادمی آموزشی سرفراز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت یا منابع ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ها و یا از دست دادن یا خسارت ناشی به علت استفاده شما از آنها را ندارد.

خرید خدمات

در آکادمی آموزشی سرفراز خدمات به دو بخش تقسیم می شوند:

خدمات غیر رایگان که شامل پلتفرم برگزاری کلاس و جلسات آنلاین و وبینار آکادمی آموزشی سرفراز و دورها  می باشد. تمامی خدمات حداکثر 24 ساعت پس از پرداخت هزینه در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت.

خدمات رایگان که شامل پلتفرم برگزاری کلاس و جلسات آنلاین آکادمی آموزشی سرفراز رایگان برخی دوره ها می باشد. کاربر تنها زمانی میتواند از خدمات رایگان استفاده کند که در سامانه ثبت نام کرده و محصول رایگان خود را به ثبت رسانیده باشد.

پرداخت در سایت

در آکادمی آموزشی سرفراز پرداخت ها به دو بخش تقسیم می شوند:

پرداخت هایی که برای استفاده از سرویس های پلتفرم برگزاری کلاس و جلسات آنلاین آکادمی آموزشی سرفراز انجام میشه و خرید دوره

برای استفاده از  خدمات آنلاین و دوره های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی یا استفاده از اعتبار خود می باشید.

پرداخت هزینه در آکادمی آموزشی سرفراز بر اساس تومان می باشد.

هر شخص می تواند تنها از طریق اکانت خود دوره و یا خدمات آنلاین آکادمی آموزشی سرفراز را خریداری و مورد استفاده قرار بدهد.

خرید گروهی کاملا غیرقانونی بوده و در صورت انجام توسط کاربران، آکادمی آموزشی سرفراز رضایتی از این موضوع نخواهد داشت.

بازگشت وجه

بازگشت وجه برای دوره های “نقدی” تا ۲۴ ساعت پس از خرید دوره و به شرط عدم دانلود ۲۰ درصد محتوا و ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی مدرس با سرفصل های ارائه شده امکان پذیر می باشد.

در صورت ارائه درخواست بازگشت وجه تا ۱۲ ساعت پس از آن برای تایید شدن درخواست شما با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت مورد تایید قرار گرفتن درخواست شما وجه مورد نظر تا ۷۲ ساعت بعد با کسر ۲۰ درصد مبلغ اصلی به حساب کاربری شما به صورت اعتبار افزوده می شود.

مشتری باید با استفاده از خدمات رایگان پلتفرم برگزاری کلاس و خدمات آنلاین سرفراز از کاربرد خدمات  برای خود اطمینان حاصل نماید. درخواست خدمات از سوی مشتری و پرداخت هزینه به منزله آگاهی کامل مشتری از امکانات و قابلیت های آکادمی آموزشی سرفراز می باشد و در صورت خرید پکیج وجه عودت داده نمی شود

پشتیبانی

در صورت بروز هرگونه مشکلی در ، کاربران می توانند با استفاده از روش های زیر با پشتیبانی آکادمی آموزشی سرفراز ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح نماید.

ارسال سوال یا مشکل از طریق قسمت نظرات مربوط به ویدئو و دوره مورد نظر

ارسال سوال یا مشکل به پشتیبانی واتسپ

محتوای در اختیار گذاشته شده دوره

مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره ها که به شکل فایل های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم در اختیار شما قرار می گیرد متعلق به آکادمی آموزشی سرفراز می باشد و یادگیرنده حق هیچ گونه کپی برداری، تغییر، ویرایش و اقتباس آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین هر شکلی از در اختیار قراردادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض، نشر و باز توزیع غیر قانونی می باشد. و این کار تنها باعث تضعیف آکادمی آموزشی سرفراز و حقوق مادی و معنوی منتشر کنندگان محتوی خواهد بود.

تغییرات

آکادمی آموزشی سرفراز این حق را برا ی خود محفوظ می دارد که در صورت نیاز سیاست های سایت و یا بخش هایی از قوانین را تغییر داده و یا بندهایی یه آن اضافه کند. بعد از هرگونه تغییر نیز، ادامه فعالیت شما در آکادمی آموزشی سرفراز به منزله موافق بودن با قوانین جدید به شمار می آید. در صورت عدم توجه و رعایت قوانین جدید، آکادمی آموزشی سرفراز این حق را برای خود محفوظ می دارد که اکانت شما را مسدود یا به شکل کامل حذف کند.

 

صفحه قوانین مدرسین

تمامی اساتید (مدرس) وب سایت کانون آموزشی سرفراز ملزم به رعایت حقوق کپی رایت می باشند و مسئولیت هر گونه تخطی از این موضوع بر عهده خود ایشان است.

عرضه ی محصولات خارجی بدون اجازه مدرس محصولات در کانون آموزشی سرفراز ممنوع می باشد و ارائه ی فارسی ساز محصولات آموزشی برای این گونه محصولات تنها به داشتن دوشرط زیر امکان پذیر است:

فارسی ساز محصول بدون همراه داشتن فایل های محصولات خارجی طراحی گردد.

اساتید (مدرس) در ارتباط با فروش فارسی ساز، از شرکت یا شخص سازنده اجازه دریافت کرده باشد. که در صورت لزوم این مورد به کانون آموزشی سرفراز ارائه گردد.

محصولات ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد و کاملا واضح و با فرمت قابل نمایش بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه گردند.

طراحی کاور فارسی و گویا  که علاوه بر زیبایی, معرف محصول ارسالی باشد.

بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی

کلیه پشتیبانی های محصولات عرضه شده بر عهده مدرس محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد

ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده مدرس محصول خواهد بود

ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق دکمه پشتیبانی محصول امکان پذیر است و هرگونه قرار دادن شماره تماس, ایمیل, کانال تلگرام یا لینک فروشگاه دیگر در صفحه توضیحات , پروفایل , دیدگاه ها و یا دمو ممنوع می باشد

قرار دادن دموی محصولات بر روی دامنه ای که در زمینه فروش محصول آموزشی فعالیت دارد ممنوع است

آخرین نگارش و کاملترین نسخه ی محصولات همواره می بایست بر روی وب سایت کانون آموزشی سرفراز قرار گرفته باشد تا در زمان خرید، خریدار بدون کوچکترین تاخیری محصول خود را دریافت نماید. لذا ارائه نگارهاش دیگر محصولات خارج از سایت کانون آموزشی سرفراز به مشتریان ممنوع می باشد و با این موضوع برخورد خواهد شد

هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید بدون اجازه صاحب اثر ممنوع است

قیمت محصولات عرضه شده در کانون آموزشی سرفراز برای مدرسین که محصول خود را در فروشگاه های دیگر نیر به فروش میرسانند همواره باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی ( اعم از اعمال تخفیف یا عدم اعمال تخفیف) پایین ترین قیمت باشد

تعهدات پشتیبانی اساتید و مدرسین در ارتباط با محصولات عرضه شده تا زمانی که وب سایت کانون آموزشی سرفراز لازم بداند می بایست ادامه پیدا کند. طراح موظف است از کلیه محصولاتی در سایت کانون آموزشی سرفراز عرضه کرده پشتیبانی کند و به طور پیوسته محصول خود را به روز نمایید. لازم به ذکر است که کلیه پروسه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می بایست در سایت کانون آموزشی سرفراز و از طریق محصول مربوطه انجام گیرد

در صورت عدم پشتیبانی محصولات به فروش رسیده در سایت کانون آموزشی سرفراز توسط مدرس, مدرس موظف است هزینه دریافتی خود را همراه با معادل آن به عنوان جریمه به وب سایت کانون آموزشی سرفراز پرداخت نماید

توجه داشته باشید در مورد محصولاتی آموزشی که فارسی ساز آن عرضه می گردد, از هر محصول تنها یک انتشار در کانون آموزشی سرفراز قرار خواهد گرفت. (توصیه می شود قبل از ساخت فارسی ساز در سایت جستجوی مختصری صورت گیرد)

نکته: محصولاتی که در کانون آموزشی سرفراز قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت کانون آموزشی سرفراز به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط اساتید و مدرسین دیگر ارسال شده را جایگزین نماید. (در این پروسه اصالت محصول، سازگاری با آخرین نگارش ها و کیفیت مناسب در کنار داشتن توضیحات کامل و بهره مندی از آیکون و کاور گویا و با کیفیت میتواند اولویت های این انتخاب باشند.)

محصولات ارسالی باید دارای دمو باشند همچنین لینکهای دمو بایستی تمام به کانون آموزشی سرفراز و پروفایل کاربری طراح لینک شود وجود هرگونه اطلاعات تماس، آیدی و .. موجب عدم پذیریش محصول خواهد شد.(هر گونه پشتیبانی محصول قبل از خرید از بخش دیدگاه قابل پیگیری است و کاربران بعد از خرید می توانند به اطلاعات تماس طراح دسترسی داشته و موضاعات مورد بحث خود را پیگیری نمایند.)